www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Warrior Plug
Výrobce: Murray Sons a Company Limited
Složení:
 • Virginie
 • Řez: Plug
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Akin to Yachtsman Plug but with the strongest taste and flavour
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 1.0

  jcp 17.10.'09 11:35:57 
  "Cihlička droždí" v pokoveném obalu (jako Erinmore a Yachtsman Navy Plug) se stejným dnešním výrobcem - Made in Denmark by Orlik Tobacco Company. Stručná charakteristika na TobaccoReviews.com .. blízký k Yachtsman Navy plug, ale silnější chuti a vůně .. (i hodnocení 4 hvězdičky z 5 od většiny hodnotitelů) tabák přesně vystihují.
  Tmavý a dosti vlhký, tudíž velmi dobře zpracovatelný plug má zajímavou vlastnost (snad díky použitému obalu?) - dosti rychle vysychá a velmi rychle se křísí. Vždy jsem byl přesvědčen, že hlavní výhodou plugů (krom "obřadnosti" jejich přípravy ke kouření) je minimální vysychavost dík řádově menšímu povrchu. Asi na týden jsem zapoměl Warriora (v otevřeném původním obalu) volně v regálu a výsledkem byla jen velmi obtížně krájitelná pevná cihlička a to pokrájené šlo drobit ještě hůř. Na hoření se to však neprojevilo nijak (ani přehřívání, ani močkování) a na chuti jen minimálně - byla poněkud ostřejší, v žádném případě však ne štiplavá. Čekal jsem, že "vzkříšení" bude dlouhá záležitost, ale stačilo večer přímo do obalu dát jeden zvlhčený "piškot" a ráno měl tabák původní konzistenci, vůni i chuť. Vysvětlení neznám :o).
  Vůně zasyrova čistě tabáková, trochu "připečená" - i když jde o air cured. Obdobná je i chuť po zapálení, proti Yachtsmanu je skutečně výraznější a ostřejší. Hoření vynikající, pokud někdo odzkoušel Yachtsmana a přišel mu slabý a chuťově málo výrazný, nechť zkusí Warrior.
  Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět