www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Virginia-Perique Slices
Výrobce: Synjeco S.A.
Složení:
 • Virginie
 • Perique
 • Řez: Ready Rubbed
  Balení: 50g tobolka
  Popis: High Grade Virginias with Louisiana Perique. The sweetness of this bright-golden slices give a tastefully and mild smoke: the good choice for the VA-Perique Flake lowers.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 1.0

  jcp 24.05.'08 15:41:18 
  Obal - 50g bulk "made in Synjeco". Řez dodavatel označuje jako Flake, ale ve skutečnosti se jedná o dosti světlý, vlhký a na omak měkký Ready Rubbed nebo "hodněbroken" Flake. Vůně zasyrova má (krom vůně čistého tabáku) dost výrazný čokoládový nádech a Perique je v ní prakticky nezřetelný.
  V chuti po zapálení se jako první slabě, ale naprosto jasně, projeví chuť Lakelandu (silně zředěný GH Ennerdale nebo Coniston - levandule). Daniel sice neuvádí kdo pro něj tuto směs vyrábí, vůbec bych se však nedivil, kdyby to byl Gawith Hoggarth & Co. Chuť Lakeladnu však postupně ustupuje a rozvíjí se chuť Perique, až ke konci dýmky zcela převládne chuť V/P s příjemným nakyslým podtónem. Ta postupná změna chuti je zajímavá a velmi příjemná.
  Kvalita hoření je dokonalá - spíš je problém nedokouřit celou dýmku až do čistého popela než naopak. Velice kvalitní a bezproblémový tabák, díky své neobvyklé chuti vhodný i pro každedenní kouření.
  Známka: 1
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět