www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Bright CR
Výrobce: Gawith Hoggarth&Co. Ltd., Kendal, Cumbria
Složení:
 • Virginie
 • Řez: Flake
  Balení: Neznámé
  Popis: 100% pure virginia leaf with no additional flavours made from a blend of Brazilian, Zimbabwe and Malawi bright vrginia leaf. The pressed tobacco as with all flakes, is left to mature before cutting into flakes, to allow for the best combination of flavours.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 1.0

  popel 8.07.'08 12:47:17 
  Ackoliv je na Synjecu deklarovan jako natural, byla to moje prvni zkusenost s aromatikem.
  Vune za syrova je podobna SG FVF, o neco lehci, ciste prirodni, tabak je o jeden dva odstiny svetlejsi. Na rozdil od FVF se lehce rozebira na vlakna a celkove pusobi jemnejsim dojmem.
  Po zapaleni sok - nekdo tam behem nacpani nastrouhal vanocniho frantiska! Aroma je hodne intenzivni, nastesti si ale brzy sedne.
  Pri horeni se chova pro me trochu zvlastne, hodne citlive ke zpusobu koureni. V nejlepsich okamzicich vydava jemnou vuni, v podstate jen vonavou paru a je citit trochu jako nezname cukrovi. Pri nesikovnem potahnuti ale dokaze pekne stipat, nicmene ne tak silne jako Old Gowrie.
  Odhledneme-li od zmineneho aroma vanocniho frantiska, tabak je chutove situovan mezi FVF a OG s tim, ze celkove je jemnejsi nez obe zminene a i vizualne na me pusobi kvalitnejsim dojmem. Nenasel jsem tam nakyslost OG ani bohatost FVF, nicmene behem horeni se v ruznych okamzicich dokaze tvarit jako jemnejsi verze obou.
  Behem horeni se v nepravidelnych intervalech opet objevuje aroma, nastesti ale brzy mizi.
  Celkove je to vyborny tabak, jen to aroma... Aspon by na nej mohli upozornit predem. Kvalita listu je ale spickova. Zaslouzi za 1.
  Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět